Τετάρτη 12 Ιουνίου η ετήσια εκδήλωση του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Παραμυθιάς

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 10 Ιουνίου 2013

afisa eeeek 2013Το Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Παραμυθιάς σας προσκαλεί στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Ιουνίου και ώρα 19:30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων ?Καρκαμίσι? του Δήμου Σουλίου.
Θα παρουσιάσουμε :
? Ντοκιμαντέρ για το γέλιο με τίτλο: «Ας γελάμε και ας γλεντάμε για να λεν? πως δεν πεινάμε» (Παραγωγή Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Παραμυθιάς)
? Oμιλία κ. Παναγιώτη Τσαμάτου, Καθηγητή Τμήματος Μαθηματικών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, για το χιούμορ και το γέλιο στην Παραμυθιά παλιότερα
? Ανάγνωση αποσπασμάτων από το βιβλίο του κ. Τσαμάτου «Στη στροφή του χρόνου» από τη Ρούλα Φιλίππου και τη Μαρία Ζαφείρη
? Αποφοίτηση των μαθητών μας
? Έκθεση των δημιουργιών των μαθητών του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ.
          Ο διευθυντής
       Δημητρίου Δημήτριος

Saturday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 Template.