Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 04 Μαΐου 2017

Πρόσκληση σε  τριήμερο σεμινάριο «Ποταμός Αχέροντας στο ρου του χρόνου και της φύσης».Kpe Fil S

Το σεμινάριο το οποίο θα διεξαχθεί στις 19, 20 και 21 Μαΐου 2017 στην Παραμυθιά (πολιτιστικό κέντρο Καρκαμίτσι) και απευθύνεται σε 35 εκπαιδευτικούς Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης όλων των ειδικοτήτων από νομούς εμβέλειας του ΚΠΕ Φιλιατών (15 εκπαιδευτικοί από το νομό Θεσπρωτίας και 20 εκπαιδευτικοί από όλες τις άλλες διευθύνσεις):

Π/θμιας: Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας, Άρτα, Κέρκυρας, Καστοριάς, Λευκάδα, Κεφαλληνίας ,Γρεβενών, Κοζάνης.
Δ/θμιας: Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας, Άρτας, Κέρκυρας, Καστοριάς, Λευκάδα, Κεφαλληνίας, Γρεβενών, Αιτωλοακαρνανίας

Στη φόρμα αίτησης που σας επισυνάπτουμε οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους και να την υποβάλλουν στον αρμόδιο Υπεύθυνο Σχολικών Δραστηριοτήτων ανά Δ/νση Π.Ε ή Δ.Ε. που ανήκουν. Προθεσμία υποβολής αίτησης θα είναι η Τετάρτη 10 Μαΐου 2017.

Η πρόσκληση & το πρόγραμμα εδώ:  word icon 24        Η αίτηση συμμετοχής εδώ:  word icon 24