Σεμινάριο του ΚΠΕ Φιλιππιάδας 27-29 Νοεμβρίου 2015

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 03 Νοεμβρίου 2015

logo FilipiadasΤο Σεμινάριο θα υλοποιηθεί στις εγκαταστάσεις του ΚΠΕ Φιλιππιάδας, στην παλιά Παιδόπολη Λίμνης Ζηρού, την Παρασκευή 27, το Σάββατο 28 και την Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015.
Το ΚΠΕ Φιλιππιάδας θα καλύψει στους συμμετέχοντες εκπαιδευτικούς, από το Τεχνικό του Δελτίο 2 (δύο) διανυκτερεύσεις (Παρασκευή & Σάββατο) και δείπνο για την Παρασκευή, ένα γεύμα ή δείπνο για το Σάββατο και μπουφέ για την Κυριακή καθώς και καφέ, χυμό, νερό, κουλουράκια για τα διαλειμματα.

Ο αριθμός των συμμετοχών εκπ/κών απο την ΔΔΕ Θεσπρωτίας είναι 4.

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να συμμετέχουν στο Σεμινάριο, θα πρέπει να συμπληρώσουν την αίτηση που επισυνάπτεται και να την υποβάλλουν στον Υπεύθυνο Σχολ. Δραστηριοτήτων του Νομού τους έως την Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015

Ολόκληρη η πρόσκληση του ΚΠΕ Φιλιππιάδας              Η Αίτηση Συμμετοχής