Πρακτική μελισσοκομία απο το ΚΠΕ Φιλιατών
Κατηγορία: Σεμινάρια - ΚΠΕ
Στα πλαίσια του εκπαιδευτικού προγράμματος που υλοποιεί το Κ.Π.Ε. Φιλιατών «Μέλισσα, τι ξέρουμε τι πρέπει να γνωρίζουμε», θα πραγματοποιηθεί ημερίδα τη Δευτέρα 18 Μαΐου 2015 και ώρες 18:00-20:30 στους χώρους του ΚΠΕ.
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ
Φυσικά αξίζουν συγχαρητήρια οι συντελεστές της βράβευσης του Γυμνασίου Γαρδικίου που υλοποίησαν το Πολιτιστικό Πρόγραμμα με θέμα «Μνήμες μαρτυρικές, φωνές ζωντανές της ιστορίας μας».
Η βράβευση έγινε απο το Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού.
Συγχαρητήρια στο Γυμνάσιο Φιλιατών για το 1ο βραβείο, στους συντελεστές της διάκρισης, τον συνάδελφο κο Κανδηλιώτη, στους μαθητές και σε όσους βοήθησαν και υποστήριξαν την προσπάθεια αυτή.
Ευχαριστούμε τη συνάδελφο κα Μάγδα Σιατούνη που πάντα μας ενημερώνει και μας προμηθεύει με υλικό.