Υπαίθριες, αθλητικές δραστηριότητες απο το ΚΠΕ Φιλιατών την Τετάρτη 25 Ιουνίου 2014

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 06 Ιουνίου 2014

Kpe Fil S

Το Κ.Π.Ε. Φιλιατών ? Θεσπρωτίας στα πλαίσια των δράσεών του, σύμφωνα με το τεχνικό δελτίο του επιχειρησιακού προγράμματος «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» και την Πράξη: «Κέντρα Εκπαίδευσης για το Περιβάλλον και την Αειφορία ? Δράσεις Δια Βίου Μάθησης για τους ενήλικες» του άξονα προτεραιότητας 7, προγραμματίζει την διοργάνωση ημερίδας, στο πεδίο δράσης του, πηγές Αχέροντα (Γλυκή) στις 25/06/2014.
Η ημερίδα απευθύνεται σε ενήλικες του νομού Θεσπρωτίας και στις παιδαγωγικές ομάδες των ΚΠΕ της περιφέρειας Ηπείρου.
Ο τίτλος της ημερίδας είναι «Υπαίθριες, αθλητικές δραστηριότητες».

ΣΗΜΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ : Πολιτιστικό κέντρο Ηγουμενίτσας «Πάνθεον» στις 16:00

ΧΡΟΝΟΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ: Τετάρτη 25 Ιουνίου 2014, 16:00 - 21:00.

ΤΟΠΟΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ: Γλυκή ? Αχέροντας

ΜΑΘΗΣΙΑΚΟΣ ΣΚΟΠΟΣ: Ενημέρωση ? Ευαισθητοποίηση

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ: 50 συμμετέχοντες

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΩΝ

1. Νικολάου Μάρκος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής Υπεύθυνος ΚΠΕ Φιλιατών - Υπαίθριες, αθλητικές δραστηριότητες
2. Κιτσάτης Κωνσταντίνος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής- Rafting
3. Βιρβίλης Κωνσταντίνος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής- Ιππασία
4. Σακαρέλης Χρήστος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής- Κανό ? καγιάκ
5. Πασχοδήμας Γεώργιος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής- Πεζοπορία

Παρακαλούνται οι Υπεύθυνοι σχολικών δραστηριοτήτων να αποστείλουν καταστάσεις των εκπαιδευτικών που θέλουν να συμμετέχουν στο σεμινάριο ως τη Παρασκευή 13 Ιουνίου 2014 και ώρα 12:00.

mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Τήλ./fax: 2664022000